Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Belediye Haberleri » Aksaray Belediye Başkanı mahalle sakinleri ile buluştu

Aksaray Belediye Başkanı mahalle sakinleri ile buluştu

A - +

Belediye Haberleri - 28.06.2022 - 13:21

Aksaray Belediye Başkanı mahalle sakinleri ile buluştu

Vatandaşlarla sık sık bir araya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aratol İstiklal ve Aratol Bahçeli mahallesi sakinleri buluştu.

Gönül Belediyeciliğinin en güzel örneklerinin yaşandığı Aksaray’da Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer vatandaşların her anında yanlarında oluyor. Başkan Dinçer, mahalle ziyaretleri kapsamında gittiği Aratol İstiklal ve Aratol Bahçeli mahallelerinde vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e Belediye Meclis üyeleri Mahalle muhtarları ve birim müdürleri de eşlik etti. Ziyarette vatandaşların istek ve talepleri dinlenerek çözüm önerileri sunuldu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mahallede bulunan çocuklara çeşitli hediyeler verirken mobil tatlı ve dondurma aracından ikram ettiği tatlı ve dondurma ile çocukların yüzünü güldürdü. Mahalle sakinlerine Aksaray Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri anlatan Başkan Dinçer, Aratol İstiklal ve Aratol Bahçeli Mahallelerinde yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Mahallelere yönelik yaptığı ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediyeciliğin sadece yol, kaldırım alt yapı ve üst yapıdan ibaret olmadığını şehre yatırım yaparken vatandaşlarında gönüllerine dokunacak hizmetlerin yapılması gerektiğini belirtti. Başkan Dinçer gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergilemenin gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021