SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » AK Parti Teşkilatı Evren Başkan’la Beraber Tam Kadro Sahada

AK Parti Teşkilatı Evren Başkan’la Beraber Tam Kadro Sahada

A - +

Ana Manşet - 21.03.2024 - 9:57

AK Parti Teşkilatı Evren Başkan’la Beraber Tam Kadro Sahada

31 Mart’ta gerçekleşecek seçime sayılı günler kala saha çalışmalarını tam kadro sürdüren AK Parti Aksaray İl Teşkilatı, şehri adeta ilmek ilmek dokuyor.

31 Mart’a geri sayım sürerken Aksaray’da İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin organizasyonunda tüm teşkilat mensupları ile sahaya inen AK Parti Aksaray heyeti, mahallede her cadde ve sokağı kapı kapı gezerek, “Gerçek Belediyecilik” programını anlatıyor.

Tüm birimleriyle 7/24 saha çalışmalarını sürdüren İl Başkanı Hamza Aktürk, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları stratejik bir çalışma takvimiyle devam ediyor.

AK Parti çatısı altında görev yapan bütün teşkilat mensuplarının tam kadro sahada olduğunun altını çizen Başkan Aktürk; “AK Parti’de seçim çalışmaları bugün başlamaz. Bir seçim biter, diğer seçimin çalışmaları başlar. Hamdolsun sürekli sahadayız, sürekli çalışıyoruz. İnşallah 31 Mart’a kadar ziyaret etmediğimiz kapı, elini tutmadığımız vatandaşımız kalmayacak. Şehrimizin, İlçelerimizin ve Beldelerimizin geleceği için herkesle görüşüp konuşuyoruz. Sahada AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Adaylara büyük teveccüh var.”

Durmak yok, yola devam diyen Aktürk, “Geleneksel hale getirdiğimiz ve bu senede devam ettirdiğimiz Ramazan ayının ilk günü itibariyle her gün farklı bir mahallede hemşerilerimizle buluşuyoruz. Bununla birlikte Milletvekillerimizin de katılımıyla, Belediye Başkanımız ve Adayımız Evren Dinçer, İl Genel ve Belediye Meclis üyesi adaylarımız, Ana kademe, Gençlik ve Kadın kolları teşkilat kademelerimizle esnaflarımızı, haneleri ve hemşerilerimizi ziyaret ederek, projelerimizi anlatıyoruz. Diğer yandan mahallelerimizde, ilçe ve beldelerimizde ziyaretlerimizde aralıksız devam ediyor. Hedefimiz tüm belediyelerimizi AK Belediyecilik ile buluşturmak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği sağlamaktır. Teşkilatımızın üstün bir gayret ve tevazusu ile süreci taçlandıracağına tüm kalbimle inanıyor, tüm teşkilat mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021