SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » AK Parti Heyeti Tam Kadro Sahada

AK Parti Heyeti Tam Kadro Sahada

A - +

Ana Manşet - 23.01.2024 - 11:00

AK Parti Heyeti Tam Kadro Sahada

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, beraberindeki Ak Parti heyeti ile birlikte Kapalı Çarşıda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

Görev süresi boyunca vatandaşlarla ve esnaflarla sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; milletvekilleri, Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altın Soy, Ak Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk önceki dönem il başkanları, Ak Parti teşkilat mensupları ve meclis üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundular.

Sabahın erken saatlerinde başlayan program Kapalı Çarşıda faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek başladı. Ak Parti heyetini memnuniyetle karşılayan esnaflar, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in tekrar aday gösterilmesinden mutluluk duyduklarını belirttiler. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yeni dönem için esnafların Belediyeden istek ve taleplerini tek tek dinledi.

Esnafların şehrin ve toplumun aynası olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer esnaflarla yaptığı görüşmede şu ifadeleri kullandı: ‘’2019 yılında ilk aday gösterildiğimizde esnaflarımız bizlere görüş ve önerilerini sunmuştu. Onların görüş ve önerilerini dikkate alarak 5 yıllık görev sürecimizi istişareye dayalı yönetim anlayışı ile geride bıraktık. Vatandaşlarımızın talebi Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile yeniden aday gösterildik. Yine bu dönemde de esnaflarımızla istişare içerisinde bir yönetim ortaya koyacağız. İstişare ve ortak akıldan aldığımız güçle ve güvenle ilk dönemimizde yapılamaz denilen birçok çalışmayı yaptık. Biz biliyoruz ki gönül gönüle değince yol dayanmaz. Bu anlayışla yeni dönemde yenilikçi, katılımcı ve dirençli belediyecilik faaliyetleri gerçekleştireceğiz. ‘’ Dedi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeniden aday gösterilmesinden memnuniyet duyduklarını belirten Kapalı Çarşı esnafları kendilerini ziyarete gelen Ak Parti heyetini güler yüzle karşılayarak çay ikramında bulundular. Esnaf ziyaretine katılan Ak Parti heyeti 31 Mart Mahalli idareler ve yerel seçimlerinde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e destek istediler.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021