SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » AK Heyete Organize Sanayi Bölgesinden Tam Destek

AK Heyete Organize Sanayi Bölgesinden Tam Destek

A - +

Ana Manşet - 30.01.2024 - 14:46

AK Heyete Organize Sanayi Bölgesinden Tam Destek

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberindeki İl Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve Ak Parti il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti.

Aksaray’dan dünyaya ihracat yapan Kalde ve Aytaç makine fabrikasındaki yönetim kurulu üyeleri ve işçilerle buluşan Başkan Dinçer, Organize Sanayi Bölgesine yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı. 50 metrelik yeni bulvar yolunun hizmete alınması ile ulaşımın kolaylaştığını belirten Başkan Dinçer mevcut yolda yapılan genişletme çalışması ile ilerde oluşabilecek trafik yoğunluklarının önüne geçtiklerini söyledi.

Aksaray Organize Sanayi Bölgesinin ülke ekonomisine katkı sağlamakta ciddi katkılarının olduğunu söyleyen Başkan Dinçer burada yatırımcıların ve işçilerin büyük emeklerinin olduğunu söyledi. Yatırımcılara ve işçilere teşekkür eden Başkan Dinçer, ilk dönemde olduğu gibi yeni dönemde de organize sanayi bölgesindeki gelişmeleri destekleyecek çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Şehrin her noktasında yapılan çalışmalara şahit olduklarını belirten işçiler Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e yeni dönem içinde talep ve önerilerde bulundular. İşçilerle uzun uzun sohbet eden Başkan Dinçer ve Ak Heyet işçilerden tam destek sözü aldılar.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021