Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » 3. Geleneksel Sünnet Şöleni Kılıçaslan Parkında Yapılacak

3. Geleneksel Sünnet Şöleni Kılıçaslan Parkında Yapılacak

A - +

Ana Manşet - 19.08.2023 - 8:51

3. Geleneksel Sünnet Şöleni Kılıçaslan Parkında Yapılacak

Aksaray Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek 3’üncü sünnet şöleni programıyla erkekliğe ilk adımlarını atacak çocuklar kendileri için düzenlenen geleneksel sünnet şöleni etkinliğiyle eğlenceye doyacaklar.

 

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şölen havasında geçmesi planlanan sünnet şöleni öncesinde şunları söyledi. “Artık geleneksel hale getirdiğimiz ve bu yıl 3’üncüsünü düzenlediğimiz sünnet şölenimizde sünnet ettirdiğimiz yavrularımız beraber olacağız onların ve ailelerinin heyecanına ortak olmak bizim için büyük bir mutluluk.

 

Çocuklarımızın unutamayacağı güzel bir şenlik yaşayacağız. İnşallah çocuklarımız vatanına milletine hayırlı birer evlat olurlar. Bu vesileyle Bilim Merkezi önünden başlayacak ve Kılıçarslan Parkı’nda devam edecek Sünnet Şölenimize tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi.

Aksaray Belediyesi’nin geleneksel olarak bu yıl 3’ncüsü düzenlenen sünnet şöleni 19 Ağustos Cumartesi günü saat 18.30’da Kılıçarslan Parkı’nda yapılacak.

Aksaray Belediyesi 3. Geleneksel Sünnet Şöleninde Kılıçarslan Parkı içerisine çocuk oyun alanları kurulacak, çocuklar maskotlar eşliğinde doyasıya eğlenecekler. Ayrıca çocuklar için sahnede mini oyun gösterileri ve konserler düzenlenecek.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021