SON DAKİKA

12 yıl önce bayram günü şehit düşmüştü

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » 12 yıl önce bayram günü şehit düşmüştü
14 Ekim 2019 - 9:17 | 30 kez okunmuş
12 yıl önce bayram günü şehit düşmüştü

12.10.2007 tarihinde Şırnak Küpeli Dağı’nda bölücü örgüt mensuplarınca döşenen mayının patlaması sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Ünal Demir’in şehadetinin 12. Yıldönümü münasebeti ve ‘Barış Pınarı Harekatı’ şehitleri için Tatlıca Köyü’nde Hatim Duası ve Mevlid-i Şerif Programı düzenlendi.

Tatlıca Köyü’nde Şehit Demir’in ailesinin ev sahipliğinde düzenlenen programa Aksaray Valisi Ali Mantı, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk, İl Müftüsü Kemaleddin Bal, Şehit Demir’in ailesi Tatlıca Köylüleri ile çevre köylerden vatandaşlar katıldı.

Vali Ali Mantı Şehit Ünal Demir’in babası Ramazan Demir ve yakınları ile görüşerek bir süre sohbet etti.

Kuran-ı Kerim Hatim Duası ve Mevlid-i Şerif programının ardından katılımcılara yemek ikramı yapıldı. Vali Ali Mantı Şehit Ünal Demir’in yaşadığı evlerinde ailesi tarafından Demir’in fotoğrafları ve eşyalarının bulunduğu odasını inceledi. Şehit Demir nezdinde bütün şehitlere Allah’tan rahmet dileyen Vali Ali Mantı şehitler sayesinde vatan topraklarında özgürce yaşadıklarını belirtti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Vali Mantı’dan Mehmetçik İlkokulu’ na Ziyaret

Vali Mantı’dan Mehmetçik İlkokulu’ na Ziyaret Vali Ali Mantı eşi Işıl Mantı Hanımefendi ile birlikte Aksaray Merkez Mehmetçik

Oğlunu vuran baba tutuklandı

Oğlunu vuran baba tutuklandı Aksaray Emniyet müdürülüğünden yapılan açıklamada; 07.11.2019 günü saat:19:30

Suç makinası yakalandı

Suç makinası yakalandı Aksaray emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada; Aksaray Kaçakçılık

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN