SON DAKİKA

Vali Ali Mantı İl Genel Meclisini ziyaret etti

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Vali Ali Mantı İl Genel Meclisini ziyaret etti
06 Kasım 2019 - 9:30 | 31 kez okunmuş
Vali Ali Mantı İl Genel Meclisini ziyaret etti

“Aksaray’a hep birlikte hizmet ediyoruz, elimizden gelen ne varsa yanınızdayız”

Aksaray Valisi Ali Mantı Aksaray İl Genel Meclisini ziyaret etti. İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Vali Ali Mantı 2019 Yılı Kasım Ayı Olağan 3. Oturum Toplantısına katıldı.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün İl Genel Meclisinin üyeleri ile birlikte çalışmalarına devam ettiğini Vali Ali Mantı’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirtti.

İl Genel Meclis Üyeleri ile bir süre görüşen Vali Ali Mantı yaptığı konuşmasında; İl Genel Meclisinin çalışma şartlarını, zorluklarını ve önemini iyi bildiğini söyledi. Karınca misalince kıt imkânlarla Aksaray’da hizmet ettiklerini belirten Vali Ali Mantı: “ Size gelen talepleri biliyoruz. Bazen makul bazen makul sınırları aşan talepleri geldiğini çok iyi biliyoruz. Siz bu gelen talepleri kendi içinizde bir şekilde hallediyorsunuz. Özveriniz, yapmış olduğunuz fedakârlıktan dolayı teşekkür ediyorum. Biz elimizden gelen ne varsa yanınızdayız hazırız “dedi.

Vali Ali Mantı İl Genel Meclisi üyelerine Aksaray’ın sorunlarının çözümü eksiklerinin giderilmesi için yaptıkları çalışmalarda kolaylıklar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok Üreteceğiz

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok ÜreteceğizAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, geçmişte olduğu gibi gelecekte

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi  Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin Duyuru

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin DuyuruAksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Vekili Dede Özkaraca, üyelerin satış

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN