Projelerin Açılışına İki Bakan Geliyor

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Projelerin Açılışına İki Bakan Geliyor
15 Kasım 2018 - 12:05 | 20 kez okunmuş
Projelerin Açılışına İki Bakan Geliyor

Aksaray Ticaret Borsası yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Toplamda 250 milyonluk yatırımla tamamladığı, Aksaray Ticaret Borsası Aratol Lisanslı Depo Tesisleri, Aksaray Ticaret Borsası Eşmekaya Lisanslı Depo Tesisleri, Aksaray Ticaret Borsası Eskil Tarım Ticaret Merkezi, Aksaray Ticaret Borsası Ortaköy Yunus Emre Tarım Ticaret Merkezi’nin resmi açılışı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve M. Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımı ile gerçekleşeceği bildirildi.

4 tesisin açılışını yakın zamanda iki bakanın yapacağını belirten Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “Aksaray’ımıza önemli yatırımlar yapmaya “Daha Çok İstihdam, Daha Çok Üretim” sloganı ile hareket etme bilinci ile yolumuza devam edeceğiz. 250 milyonluk yatırımla sona gelinen projelerimiz Ülkemize, bölgemize, şehrimize, tüccarlarımıza ve üreticilerimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah yakın zamanda resmi açılışını yapacağımız projelerin mutluluğunu birlikte yaşayacağız” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

32. Tır İdlib’e

32. Tır İdlib’eAksaray İHH İnsani Yardım Derneği 2018 yılının 32. Tırını dualarla İdlib’e

Hastalıktan Ari İşletme Sertifikası Törenle Verildi

Hastalıktan Ari İşletme Sertifikası Törenle Verildi84 Adet Büyükbaş Hayvan İşletmesine ‘’Hastalıktan Ari İşletme Sertifikası’’

CHP’nin adayı Koçak veya Ertürk’mü

CHP’nin adayı Koçak veya Ertürk’müYaklaşan yerel seçimlerde partilerin adayları netleşmeye başladı. Aksaray’da

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN