Kaşlı’dan Aksaray Halkına Teşekkür

Ana Sayfa » Haberler » Kaşlı’dan Aksaray Halkına Teşekkür
28 Haziran 2018 - 14:26 | 39 kez okunmuş
Kaşlı’dan Aksaray Halkına Teşekkür

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamada:
24 Haziran Pazar günü demokrasi tarihimizin en yüksek katılım oranıyla sandık başına giden Türk milleti bütün dünyaya demokrasi örneği vermiştir. Aziz milletimizin hür iradesine her zaman saygı duyan ülkücü hareketin 49. yılında 49 milletvekiliyle TBMM’de temsil edilmesi anlamlı ve önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin son kalesi ve sigortası, Türk milletinin geleceğinin güvencesi, Türk demokrasisinin omurgası ve milli duruşun simgesi olan partimizi anketlerle kundaklama yarışına girenler Milliyetci-Ülkücü hareketin anketle kurulmadığını, Kuva-i milliye ruhunun siyasi temsilcisi olduğunu artık anlamalıdırlar.

Liderimizin ve yetkili kurullarımızın bize verdiği tarihi görevin sorumluluk bilinciyle hareket ederek gecesini gündüzüne katan başta Milletvekili adayı arkadaşlarım olmak üzere İl teşkilatımıza, İlçe teşkilatlarımıza, ülkü ocaklarımıza, kadın kollarımıza, kampanyamızın mutfağında yer alan isimsiz kahramanlarımıza, seçilmişlerimize, yağmur çamur dağ bayır, bağ bağce, demeden Aksaray’ımızı karış karış tarayan bütün ülküdaşlarımıza, gönüldaşlarımıza samimiyetle, şükranlarımı sunuyor. Seçim sonuçlarının Ülkemize, Milletimize ve Aksaray’ımıza hayırlar getirmesini, Yüce Yaradandan şehrimize ve bütün hemşehrilerimize hayırlı hizmetler yapmaya vesile olmasını temenni ediyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN