SON DAKİKA

ATSO Üyelerine Şekerbank’tan Düşük Faizli Kredi İmkânı

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » ATSO Üyelerine Şekerbank’tan Düşük Faizli Kredi İmkânı
04 Haziran 2020 - 14:42 | 42 kez okunmuş
ATSO Üyelerine Şekerbank’tan Düşük Faizli Kredi İmkânı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray Şekerbank Şubesi arasında yapılan protokol kapsamında Oda Üyelerine yönelik olarak düşük faizli kredi imkânı getirildi.

Geçtiğimiz gün içerisinde ATSO Hizmet Binasında yapılan Protokol’de konuşan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da “Ülkemizin içerisinde bulunduğu dönemde işletmelerimize yönelik destek paketleri hızlı bir şekilde kamu bankaları ve özel bankalar aracılığı ile sağlanmaktadır. Aksaray İş Dünyası olarak bizlerde bu desteklere ilave yapabilmek adına yaptığımız görüşmeler neticesinde Şekerbank ile protokol imzaladık. İmzaladığımız protokol kapsamında üyelerimiz 48 aya varan vadelerde aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve Şekerbank Liste Faiz oranları üzerinden %15 İndirimli olarak kredi desteği kullanabileceklerdir. Ayrıca kredi kullanan üyelerimiz işyerlerinde ilk kez Banka’nın pos cihazını kullanması halinde ilk 3 Ayda POS kira bedeli ödemeyecektir. Üyelerimizin pandemi döneminde yaşadığı ekonomik sıkıntıların önüne geçmek adına Şekerbank ile hayata geçirdiğimiz kredi desteğinin hayırlı olmasını diliyor, Şekerbank İç Anadolu Bölge Müdürü Murat Topçu, Aksaray Şubesi Müdürü Ahmet Teryaki ve Banka Çalışanlarına da Odamız adına teşekkür ediyorum” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kablo Hırsızları Yakalandı

Kablo Hırsızları YakalandıAksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde nitelikli asayiş suçları

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiVali Aydoğdu:“Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir

Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu OperasyonuAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN