Ak Parti Esnaf Ziyaretleri devam ediyor

Ana Sayfa » Haberler » Ak Parti Esnaf Ziyaretleri devam ediyor
09 Mart 2018 - 16:58 | 73 kez okunmuş
Ak Parti Esnaf Ziyaretleri devam ediyor

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Cuma Namazı öncesi, Kurtuluş ve Kalealtı Caddesi esnafını ziyaret edip, hayırlı işler temennisinde bulundu.

İl Başkanı Altınsoy, ziyaretler esnasında yaptığı açıklamasında, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik yaptığı Zeytin Dalı Harekatı’na dikkat çekerek, “Kahraman Ordumuz Sivil ve masum insanların zarar görmemesi ve Suriye’nin toprak bütünlüğü hassasiyetiyle Afrin’de PKK/KCK/PYD-YPG VE DEAŞ’e mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve sınır bölgemizdeki terör koridorunu yok etmek, dost ve kardeş bölge halkını teröristlerin baskı ve zulmünden kurtarmak üzere operasyonlarına devam ediyorlar. Allah Kahraman Mehmetçiğimizin ve tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun, muzaffer eylesin.

Bizlerde vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için sahada çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ak Parti’nin 15 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmalar yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. Esnafımıza bizlere karşı göstermiş oldukları misafirperverlik için de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Esnaflar ise İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’a, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk’e, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç’a ve beraberindekilere kendilerini ziyaret edip sorunlarını dinledikleri için teşekkürlerini iletti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

ATSO Heyetinden Adliye Ziyareti

ATSO Heyetinden Adliye ZiyaretiAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Meclis

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacak

Yunus Emre Anma etkinlikleri Ortaköy’de yapılacakBüyük Türk Mutasavvıfı Yunus Emre, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 11.00’de,

Gülağaç İlçe Müftüsü Görevine Başladı

Gülağaç İlçe Müftüsü Görevine BaşladıGülağaç İlçe Müftüsü olarak göreve başlayan Hüseyin YILDIRIM, 19.9.2018

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN