Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yunus Emre Sosyal Market düzenlenen törenle açıldı

Yunus Emre Sosyal Market düzenlenen törenle açıldı

A - +

Aksaray Haberleri - 13.04.2015 - 14:51

Yunus Emre Sosyal Market düzenlenen törenle açıldı

Ortaköy Kaymakamlığı önemli bir projeyi hayata geçirdi. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan ayni yardımlar hayırseverlerin desteği ile Yunus Emre Sosyal Market’ten yapılacak.

Ünlü bir giysi firmasının 35 bin adet giyim eşyası bağışında bulunduğu projede Ortaköylü bir hayırseverde kendisine ait dükkânları kira bedelsiz olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına tahsis etti.

SYDV müracaatta bulunan ihtiyaç sahipleri herhangi bir giyim mağazasından alışveriş yapar gibi Yunus Emre Sosyal Markete giderek burada vakıf görevlileri nezaretinde ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayabilecek. Yunus Emre Sosyal Market aynı zamanda vakıf tarafından tespit edilen yardıma muhtaç ve diğer ihtiyaç sahiplerine giysi yardımlarında bulunacak.

Vali Şeref Ataklı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Toplantısı için gittiği Ortaköy İlçesinde ‘Yunus Emre Sosyal Market’in açılış törenine katıldı.

Sosyal Marketin açılışını dükkânlarını ücretsiz olarak SYDV tahsis eden hayırsever Zilfi Özkulluk ile birlikte gerçekleştiren Vali Ataklı, sosyal marketi gezerek kaymakam Harun Başıbüyük’ten bilgi aldı.

Vali Ataklı yaptığı açıklamada, ‘Çocuklar, gençler ve diğer bütün gruplara yönelik ihtiyaç sahiplerine verilecek yeni giysiyeler var. Hayırseverlere çok teşekkür ediyorum, büyük memnuniyet duydum. Kaymakamımızı tebrik ediyorum. Bir firmamız bağışta bulunmuş marketimizi doldurmuş. Diğer yardımseverlerimizden de aynı şeklide yardımları bekliyoruz. Ortaköy ilçemizdeki muhtaç ihtiyaç sahibi kimselere bu market aracılığı ile ayni yardımlar yapılmış olacak’ dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021