Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yerel Haberler » Yeşilçam Medya ödülleri Antalya’da gerçekleşecek

Yeşilçam Medya ödülleri Antalya’da gerçekleşecek

A - +

Yerel Haberler - 16.10.2023 - 22:42

Yeşilçam Medya ödülleri Antalya’da gerçekleşecek

Yeşilçam Medya ödülleri 5 Aralık 2023 tarihinde Antalya Muratpaşa Belediye salonunda gerçekleşecek. Yeşilçam Medya 5 Aralık 2023 tarihinde 21. töreni gerçekleştirecek. Çok sayıda ismin katılım göstereceği gecede ödüller sahiplerini bulacak.

Yeşilçam Medya olarak kurulduğumuz günden bu yana benimsemiş olduğumuz ilkelerden ödün vermeden, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden olan biri olan Antalya’da Yönetim Kurulu Başkanı Köksal SELÇUK önderliğinde yayın hayatımıza devam etmekteyiz.

Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk; Aralık ayında gerçekleşecek tören için “Antalya’da yaşıyoruz. Turizmin Antalya da çok önemi var. Biz yılda çeşitli kategoriler ile iş insanlarına ödülleri veriyoruz. İş insanlarına heyecan veriyoruz.

Törende ödül alınırken ve ödül törenine ait görüntüleri 07 Medya grubuna ait olan 8 tane haber sitesinde paylaşım yapıyoruz. Aylık çıkan Antalya Tempo Dergisinde ve 07 Antalya haber gazetesinde tam sayfa yayınlıyoruz. İş insanın ödül anını gören ve okuyan vatandaşlar, elbette ödül alan firma ile iş insanı ile iş yapmak ister.

Yapmış olduğumuz organizasyonlardan bizde çok mutlu oluyoruz. Her etkinlik bir heyecan. Aralık ayı içinde Antalya Turizmine Değer Katan İş insanlarına Yeşilçam Medya ödülleri vereceğiz” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021