SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Türkiye Yüzyılı Şehirleri Olarak Hazırız, Kararlıyız

Türkiye Yüzyılı Şehirleri Olarak Hazırız, Kararlıyız

A - +

Ana Manşet - 01.02.2024 - 9:23

Türkiye Yüzyılı Şehirleri Olarak Hazırız, Kararlıyız

AK Parti’nin “Türkiye Yüzyılı İçin Gerçek Belediyecilik” adıyla hazırladığı Seçim Beyannamesi Tanıtım toplantısı, Ankara’da yeni hizmete açılan AK Parti Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşti.

Türkiye’nin merakla beklediği 2024 Yerel Seçimleri AK Parti Seçim Beyannamesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tarafından açıklandı. AK Parti’nin Türkiye’nin her alanında olduğu gibi yerel yönetim konusunda da ilklerin partisi olduğunu vurgulanan toplantıya AK Parti Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İl Genel Meclis Başkanı M. Mehmet Tüzün, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk katılım sağladı.

Yerel seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Seçim günü olan 31 Mart’a kadar gelmeyene gideceğiz, küskünü barıştıracağız, sevmeyeni sevdireceğiz, her eve iş yerine gireceğiz, kararsızları ikna edeceğiz, zaten gönlünde olduklarımızı unutmayacağız. Siyasetin sokakta yapıldığını unutmayacağız. Seçimin sandıkta kazanıldığını bileceğiz. Sizlerden seçim gününe kadar her anı değerlendirmenizi, seçim günü sandığı da namusumuz olarak görerek sahiplenmenizi istiyorum” diye konuştu.

‘Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazırız, kararlıyız’ diyen Cumhurbaşkanımız Erdoğan, AK Parti yerel yönetim vizyonu, katılımcılık, şeffaflık ve hesap verebilirlik, dirençli şehirler, Türkiye Yüzyılında şehir ve çevre, toplumsal refah öncelikli şehir ekonomileri, duyarlı ve kapsayıcı sosyal belediyecilik, kültür üreten şehirler, hizmet ve eser belediyeciliği olmak üzere 8 ana başlıkta seçim beyannamesini açıkladı.

İl Başkanı Aktürk ise toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yerel seçim beyannamesinin yer aldığı hitaplarını ilgiyle dinledik. Gerçek Belediyecilik, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan tarafından 1994’te temelleri atılmış, AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte Türkiye’de ve Aksaray’ımızda eser ve hizmet siyaseti ile ortaya koyduğumuz ve bir marka haline gelmiş AK Parti Belediyeciliği, Türkiye Yüzyılı’na aktaran vizyonumuzun adıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve gerçek belediyecilik anlayışıyla Türkiye Yüzyılı şehirleri olarak hazırız, kararlıyız.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021