SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Turan Yaldır’dan açıklama

Turan Yaldır’dan açıklama

A - +

Aksaray Haberleri - 08.09.2016 - 16:26

Turan Yaldır’dan açıklama

Turan Yaldır yaptığı yazılı açıklamada; TÜRK MİLLETİ VE KAMUOYUNA
Türk Milletini derinden sarsan alçak darbe girişimi sonrasında devam eden FETÖ operasyonları kapsamında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla gözaltına alınarak Ankara Emniyet Müdürlüğünde verdiğim ifadeyle serbest bırakıldım.
Bu zaman zarfında şahsıma sahip çıkan Ülkücü Harekete ve Aksaray halkına şükranlarımı sunarım. Gerek bizzat yanımızda durarak, arayarak ve sosyal medya da paylaşımda bulunarak desteklerini ifade eden herkese ayrı ayrı hürmet ve saygılarımı iletirim.
Ülkücü hareketin birlik ve beraberliğini hedef alan namussuz bir ihbar sonucu herhangi bir siyasi partiye sızıp sızmadığım tarafıma sorulmuştur. Ömrümü uğruna seve seve feda edeceğim Ülkücü harekete ve MHP’ye çocukluk yıllarımdan bu yana şerefle mensup olduğumu ifade ettim.
Bizi tanıyanlar bilirler; 13 yaşında girmiş olduğumuz Ülkü Ocaklarında çay ocağından başlayarak her kademede görev yaptım. 5 yıl Aksaray Ülkü Ocakları başkanlığı akabinde 2 dönem MHP MYK üyeliğine Genel Başkanımızın takdirleriyle seçildim. Son olarak mensubu olmaktan şeref duyduğum partimin Milletvekilliğini yaptım.
Belirtmek isterim ki adımızın hain FETÖ örgütüyle yan yana dahi anılması bizler ve Ülkücü hareket için hakaret kabul edilir. Türk Milleti ve Devletimizin bekaası için bir değil bin Turan Yaldır feda olsun . Ancak bu tip asılsız, deli saçması iddialarla memleketini vatanını samimiyetle seven insanlar zan altına alınmakta ve devam eden FETÖ soruşturmaları sulandırılmaktadır.
Abdestimizden kuşkumuz yok, vatanımızı milletimizi karşılıksız ve samimiyetle seviyoruz. Türk Milliyetçisi ve Ülkücü olduğumuzla ilgili bir suçlama varsa bunun cezasını ömrümüzü feda ederek çekmeye hazırız.Ancak aslı astarı olmayan beyhude gayretlerle bir tertip varsa bunu kabul etmeyeceğimizi kamuoyuna ve Türk Milletine bildiririz.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021