SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » En Güzel Ramazan Hediyesi

En Güzel Ramazan Hediyesi

A - +

Aksaray Haberleri - 01.05.2020 - 12:03

En Güzel Ramazan Hediyesi

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği, merkez ve ilçelerde Vefa Sosyal Destek Grubu koordinesinde hummalı bir şekilde vatandaşlarımıza yardım etmeye devam ediyor.
Bunun yanısıra her Ramazan olduğu gibi, Türkiye’deki hayat standartlarının oldukça gerisinde yaşayan yurtdışındaki Müslümanlara da yardım etmeyi ihmal etmiyorlar.

KURAN HEDİYE EDİYORLAR
Henüz defter, kitap veya kalemle tanışmamış milyonlarca insanın yaşadığı Afrika ülkelerinde geleneksel olarak Kur’an-ı Kerim Dağıtım Projesi yürüten İHH’nın bu yılki faaliyetine de hayırseverlerin yoğun ilgi gösterdikleri bildirildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, Aksaray halkı olarak iyiliği sevdiklerini ve din, dil, ırk gözetmeksizin dünyanın dört bir yanında gönüller yapmaya ve dualar almaya çalıştıklarını belirtti.

KÜÇÜK BİR TAHTA ÜZERİNDE EĞİTİM
Afrika’nın birçok bölgesinde çocukların hala LUH adı verilen tahta üzerinde eğitim aldıklarını kaydeden İHH Başkanı Korkmaz, hediye edilen Kur’anların büyük bir sevinçle kabul edildiğini ve çok fazla talebin olduğunu vurguladı.

BİR KURAN HEDİYESİ 27₺
Binlerce kilometre uzağa zekat veya sadakalarının ulaşmasını arzu eden vatandaşlara çağrıda bulunan ve şimdiye kadar bu projeye destek veren hayırseverlere teşekkür eden Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, KURAN yazıp 4072’ye bir mesaj göndererek 27₺ ile bir Kur’an hediye edilmiş olacağını veya daha çok sayıda bağışlamak isteyenlerin dernek hesabına havale/EFT yapabileceklerini sözlerine ekledi.
Kuveyttürk Katılım Bankası
Hesap Adı:
Aksaray İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği
Iban No: TR680020500009105070200001
Açıklama: KURAN HEDİYESİ

Ziraat Bankası
Hesap Adı:
Aksaray İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği
Iban No: TR110001000026921354915001
Açıklama: KURAN HEDİYESİ

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021