SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » Dinçer, Mahalle sakinleri ile Mahalle Konağında Bir Araya Geldi

Dinçer, Mahalle sakinleri ile Mahalle Konağında Bir Araya Geldi

A - +

Ana Manşet - 28.02.2024 - 11:43

Dinçer, Mahalle sakinleri ile Mahalle Konağında Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yeni Mahalle sakinleri ile Mahalle Konağında istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yeni Mahalle sakinleri ile Mahalle Konağında yaptığı toplantıda görev süreci içerisinde Aksaray genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

Görev süreci boyunca olduğu gibi yaklaşan yerel seçimler öncesinde de esnaf ziyaretleri, sivil toplum kuruluşu buluşmaları ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yeni Mahalle sakinleri ile Mahalle konağında buluştu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in Mahalle Konağında düzenlediği programa Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve çok sayıda mahalle sakini katılım sağladı. 2021 yılında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tarafından yapımı tamamlanarak açılan 2 Bin 380 metrekarelik alan üzerine inşa edilen 331 metrekarelik Mahalle Konağı vatandaşların yoğun katılımı ile doldu.

Son 5 yılda Yeni Mahalleye yapılan yapısal projeler, altyapı çalışmaları ve üst yapı çalışmalarına kadar birçok alandaki hizmetlerin değerlendirildiği toplantıda mahalle sakinleri Mahalle Konağını severek kullandıklarını belirttiler.

Mahalle sakinlerinin sorularını tek tek yanıtlayan Başkan Dinçer, yeni dönem için mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de not aldı. Başkan Dinçer, mahalle sakinlerine yönelik yaptığı konuşmada şehrin ilk Mahalle Konağını Yeni Mahallede inşa ettiklerini belirtti. Başkan Dinçer, Mahalle Konağının İçerisinde bulunan muhtarlık binasının, idari bölümlerin, taziye evinin, çok amaçlı toplantı salonunun, derslik ve çalışma odalarının sevilerek kullandığını ifade etti. Yeni dönemde de sosyal tesislerin sayının artarak devam edeceğini belirten Başkan Dinçer, yaklaşan yerel seçimler öncesinde mahalle sakinlerinden destek istedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021