Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » “Bizim esas amacımız Milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır”

“Bizim esas amacımız Milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır”

A - +

Aksaray Haberleri - 11.05.2015 - 15:30

“Bizim esas amacımız  Milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır”

Aksaray AK Parti 24. Dönem Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı İlknur İnceöz seçim çalışmalarına Aksaray’ın beldelerimiz ve köylerimizi gezerek devam ediyor. Yoğun tempo içerisinde çalışan Milletvekili Adayı “belde ve köylerdeki o muhteşem ortamın, köy insanının sıcaklığını, samimiyetini hissetmek bizlere oksijen almak kadar iyi geliyor”, dedi.

Ziyaretleri kapsamında Yeşilova beldesi, Çekiçler, Cankıllı, Ekecik Gödeler, Fatmauşağı, Çolaknebi, Macarlı, Boyalı ve Çavdarlı Köylerini ziyaret eden İlknur İnceöz tarlada ki vatandaşımızla meclisteki Milletvekilimiz bütünleşmediği sürece bizler gerçek başarıyı yakalayamayız bu yüzden sizlerle olmak adım adım birlikte yürümek bizleri doğru işler yapmaya sevk edecektir dedi. Türkiye’de hayal olan ne varsa Yeni Türkiye’de bir bir gerçekleşiyor. Çiftçiye verilen destek her geçen gün artmaktadır. Bizim esas amacımız milletimize hak ettiği güzel hizmetleri sunmaktır. Geçen yıllarda olduğu gibi bu seçimde de sizlerin Milletin Partisi olan AK Parti’ye desteklerinizi bekliyoruz. Geçen 12 yıl boyunca ülke ekonomisinin geldiği nokta ortadadır. Artık birçok ihtiyacımızı kendimiz başka ülkelerden ihraç etmeden karşılayabiliyoruz. Başbakanımızın dediği gibi Kendi helikopterimizi tüfeğimizi tankımızı yapıyoruz, bu da gösterir ki; Onlar konuşur AK Parti Yapar, dedi.

Köylü teyze ve amcaların yoğun sevgileri ve halkın coşkulu uğurlaması ile köylerden ayrılan İnceöz, sizleri temsil etmek bizlere onur olacaktır, dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021