SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Ana Manşet » AK Parti Teşkilatı Meslek Odalarını Ziyaret Etti

AK Parti Teşkilatı Meslek Odalarını Ziyaret Etti

A - +

Ana Manşet - 05.02.2024 - 20:30

AK Parti Teşkilatı Meslek Odalarını Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, hafta sonunda yoğun bir seçim çalışması yürüttü. Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolların Başkanı Şükrü Öztürk, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve teşkilat mensupları sırasıyla Esnaf Odaları Birliği ve Esnaf Sanatkârlar Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Ziraat Odasını ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını hızlandırdı. Kent genelinde etkili bir çalışması yürüten Belediye Başkanı Dinçer, teşkilat mensuplarıyla birlikte hafta sonu meslek odalarını ziyaret etti.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez İlçe Başkanı Muammer Gür, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolların Başkanı Şükrü Öztürk, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Teşkilat Mensupları, Esnaf Odaları Birliği ve Esnaf Sanatkârlar Odasını ziyaret ederek Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Doğan Ceylan ve meslek odaları başkanlarıyla görüştü. Belediye Başkanı Dinçer, kent gündemine ilişkin konularda değerlendirme bulunurken şehirde yaptığı ve yeni dönemde planladığı projeler hakkında oda başkanlarına bilgi verdi.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise hizmetleri ve projeleriyle Belediye Başkanı Dinçer’in başarılı belediye başkanları arasında yer aldığını ve her konuda desteğinin süreceğini işaret etti.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberindeki heyet ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ülkü Yaşar Altın’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Küçük işletmelerin, esnaf ve sanatkârların finansman konusunda Esnaf Kefalet Kooperatifinin önemli bir görev üstlendiğini söyleyen Başkan Dinçer; “Şehrimize en iyi hizmeti sunmak için istişarelerimiz her kurum ve meslek odalarıyla devam edecek” mesajı verdi.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberindeki heyet son olarak Ziraat Odasını ziyaret ederek oda başkanı Emin Koçak ile bir araya geldiler. Teknolojik gelişmeler ve Aksaray tarımının geldiği noktanın konuşulduğu toplantıda konuşan Başkan Dinçer, şehrin sahip olduğu kaynakları etkin kullanarak Aksaray’da gerçek belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam edeceklerini açıkladı. Başkan Dinçer, son olarak “Meslek odalarıyla iş birliğimiz daha öncede olduğu gibi devam edecek. Şehrimizin daha yaşanabilir bir kent olması için her fikir ve projeye destek vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021