Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yazgı;”Var olan istikrar kurulan yeni hükümetimiz ile daha fazla ivme kazanacak”

Yazgı;”Var olan istikrar kurulan yeni hükümetimiz ile daha fazla ivme kazanacak”

A - +

Aksaray Haberleri - 30.08.2014 - 16:22

Yazgı;”Var olan istikrar kurulan yeni hükümetimiz ile daha fazla ivme kazanacak”

Yazgı;”Var olan istikrar kurulan yeni hükümetimiz ile daha fazla ivme kazanacak”

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan yeni kabinenin ülkeye yeni bir dinamizm getireceğini belirtti.

Yazgı yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan Bakanlar Kurulu listesinin ülkede var olan istikrar ve güvene daha fazla ivme kazandıracağına inandığını ifade etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan yeni kabinenin ülkeye yeni bir dinamizm getireceğine işaret eden Yazgı, yerelde de hükümetimizle uyum içerisinde çalışmak için ellerinden gelen bütün gayreti sarf edeceklerini ifade etti.

Yazgı açıklamanın devamında şunları kaydetti:”Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, ülkemizin yetiştirdiği en donanımlı insanlardan biridir. Bugüne kadar, üniversite hocalığı, derin entellektüel altyapısı, yazarlığı ve diplomatlığından edindiği birikimi siyaset sahnesine taşıyarak, milletimize önemli hizmetlerde bulunmuştur. Kurduğu yeni kabineyle de ülkemizin problemlerine çözümler üreterek, önceki hizmetlerin devamlılığını sağlayacak ve mutlaka yeni katkılar sağlayacaktır. Kendisinin, devam eden siyasi, ekonomik ve kültürel açılımları, arttırarak ilerletecek kararlılıkta ve performansta olacağına inanıyorum dedi

Yazgı; ‘Yeni Türkiye’nin inşasına yeni bir dinamizm getireceklerine olan inancımızla, yeni Bakanlar Kurulumuza başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin geleceğinin inşasında, bizde yerel yönetimler olarak hükümetimizle uyum içerisinde vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışacağımızı ifade ediyorum dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021