Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Yavaş ve Korkmaz Ailelerinin Mutlu Günü..

Yavaş ve Korkmaz Ailelerinin Mutlu Günü..

A - +

Aksaray Haberleri - 21.08.2014 - 8:22

Yavaş Ailesinin Mutlu Günü..

Yavaş Ailesinin Mutlu Günü..


Türkiye Muhtarlar Federasyonu Aksaray şube başkanı ve B.Bölcek Muhtarı Sinan Yavaş’ın kızı Nagihan Yavaş, Mustafa Korkmaz’ın oğlu Bekir Korkmaz ile evlendi.
Yavaş ve Korkmaz ailelerini bu mutlu günlerinde; Ankara Ak Parti İl Disiplin Kurulu Başkanı Hasan Oğuz Altınkaynak, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök , Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Yaşar Sarıkaya, birçok sivil toplum kuruluş başkanları, İl Genel meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar ve bazı daire müdürleri, Öğretim üyeleri, belediye personeli ile birlikte her iki ailenin sevenleri, akrabaları, yakın dostları, medya mensupları ve yüzlerce davetli Kültür park düğün salonunu doldurdular.
Çiftlerin bu mutlu günlerinde nikah şahitliklerini Ankara Ak Parti İl Disiplin Kurulu Başkanı Hasan Oğuz Altınkaynak, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök yaptı.
Mutlukları yüzlerinden okunan Nagihan ve Bekir çiftinin Mutluluklarının daim olmasını diliyoruz .

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021