Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Türkiye’nin Kadın Girişimcileri Aksaray’da

Türkiye’nin Kadın Girişimcileri Aksaray’da

A - +

Aksaray Haberleri - 25.09.2014 - 21:06

TÜRKİYE’NİN KADIN GİRİŞİMCİLERİ AKSARAY’DA

TÜRKİYE’NİN KADIN GİRİŞİMCİLERİ AKSARAY’DA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Odalarında faaliyet gösteren Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin ve ilimizdeki kadın girişimcilerin katılım göstereceği “İş’te Kadın Zirvesi” bugün Aksaray’da Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

ATSO Kadın Girişimcilerinin önderliğinde ilimize gelecek olan kadın girişimciler 2 günlük bir program kapsamında Aksaray’da konaklayacak.

İlimizde ilk defa düzenlenecek olan program hakkında basın mensuplarını bilgilendiren Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Melek Elyiğit, yapmış olduğu açıklama da; “ 26 ve 27 Eylül tarihinde ilimizde ilk defa düzenleyecek olduğumuz İş’te Kadın Zirvesi ile birlikte Ülkemizin ve Aksaray’ın girişimci kadınlarına seslenecek ve düzenleyecek olduğumuz panellerde Kadın’ın iş hayatındaki önemi başta olmak üzere birçok konu da görüş alışverişinde bulunacağız.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı odalarımızın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları ve görev arkadaşlarının katılacağı panelimizin dışında Aksaray’ın kültürel yerlerini ve turistik mekânlarını kadınlarımızla birlikte gezme imkânı yakalayacağız.

Aksaray’ın tanıtımı noktasında önemli bir çalışma olduğunuz düşündüğümüz zirvemize katkılarından dolayı ATSO Başkanımız Ahmet Koçaş’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021