Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İlk Defa 2. Lig’de

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İlk Defa 2. Lig’de

A - +

Aksaray Haberleri - 15.10.2014 - 19:58

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İlk Defa 2. Lig’de

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İlk Defa 2. Lig’de

Aksaray Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, bu yıl ilk defa Türkiye Bedensel Engeliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye 2. Lig de yerini almaya hazırlanıyor.
Dört gruptan oluşan ligde, Aksaray Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı C grubunda Aksaray’ı temsil edecek. 2 lig C grupta 8 takımdan oluşurken; lig fikstürüne göre Aksaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın rakipleri de Malatya Kent Konseyi, Samsun Kuzey Yıldızı, Konya Engelliler, Çarşamba Engelliler, Ankara Gücü Engelliler, Samsun Engeliler spor kulüpleri olacak.
Aksaray Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı grubu lider tamamlamanın hesabını yaparken ilk mücadelesini Malatya deplasmanına giderek gösterecek. Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı lige tam moralli ve eksiksiz girmek için idmanlarını da arttırdı. Rakiplerini zayıf yerinden yıpratarak ligi şampiyon olarak bitirmeyi hedefleyen takımın, ilk mücadelesi 15 Aralık tarihinde Malatya Kent Konseyi takımına karşı oynayacağı karşılaşmayla gösterecek.
Lige girmek için hazırlıklarına devam eden Aksaray Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımının parolası da “Şampiyonluk” olarak belirlendi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021