Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » STK’larla Lisansüstü Eğitim Protokolü İmzalandı

STK’larla Lisansüstü Eğitim Protokolü İmzalandı

A - +

Aksaray Haberleri - 03.08.2014 - 20:09

Aksaray Üniversitesi, Memur-Sen İl Temsilciliği, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği ve Aksaray SMMMO ile işbirliği protokolü imzaladı.

Aksaray Üniversitesi, Memur-Sen İl Temsilciliği, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği ve Aksaray SMMMO ile işbirliği protokolü imzaladı.

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) şehirle bütünleşmek ve geniş kitlelere etkin şekilde hizmet edebilmek amacıyla; Memur-Sen İl Temsilciliği, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği ve Aksaray Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) ile işbirliği protokolü imzaladı.

İlk kez geçen yıl imzalanan ve alınan verim münasebetiyle bu yıl da tekrarlanan protokoller gereği oda mensupları, ASÜ’de tezsiz yüksek lisans yapabilecek. Senato Salonu’nda oda ve sendika yöneticilerini ağırlayan Rektör Prof. Dr. Mustafa Acar, Aksaray Üniversitesi’nin şehirle bütünleşen, sivil toplumla ve iş dünyasıyla ilişkilerini en üst düzeyde geliştirmek isteyen bir üniversite olduğunu söyledi. Bundan 3 yıl önce ASÜ’de mastır ve doktora programlarının sayısının 6 olduğunu, şimdi ise yola 53 mastır ve doktora programıyla devam ettiklerini kaydeden Rektör Acar, “Bu rakamlar, son üç yılı ne kadar iyi değerlendirdiğimizin bir göstergesi olsa gerek” dedi. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla tezsiz yüksek lisans programlarına bu yıl da devam edeceklerini belirten Rektör Acar, “Şehrimize faydalı olmak için gayret gösteriyoruz. Protokolün gerçekleşmesinde emeği olan Sosyal Bilimler Enstitüsü yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Heyet, konuşmaların ardından ilgili protokolü imzaladı ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021