Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Sanayi Sitesinde Akü Hırsızlığı

Sanayi Sitesinde Akü Hırsızlığı

A - +

Aksaray Haberleri - 10.09.2014 - 13:46

Sanayi Sitesinde Akü Hırsızlığı

Sanayi Sitesinde Akü Hırsızlığı

Aksaray’da oto sanayi sitesinde bir dükkana tamir için getirilen iki aracın aküleri çalınırken, esnaflar hırsızlara karşı güvenlik önlemi alınmasını istedi.
Edinilen bilgiye göre, oto sanayi sitesinde tamir için bir dükkana getirilen iki aracın aküleri çalındı. Şikayet üzerine olay yerine gelerek inceleme yapan polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
Tamir için getirilen araçtan güpegündüz akülerin çalındığını belirten esnaf İlfet Akçay (46), “Sanayide hiçbir güvenlik yok. Can güvenliğimiz olmadığı gibi mal güvenliğimiz de yok. Bu çingenelerden usandık biz. Hırsızlık olayı çok oluyor. Öğlen bir yemek yemeye gidiyoruz, cuma günü camiye gidiyoruz dükkanın önünde malzeme bırakamıyoruz. Araçtan söktüğümüz bir malzeme 3,5 milyar. Tezgahın üzerine koyuyoruz alıp kaçıyorlar. Sanayideki esnafın malını toplayıp gidiyorlar. Sanayi esnafı kepaze. Malımızı hiçbir yere koyamıyoruz. Bugün iki tane akü çalındı. Bunların fiyatları 800 TL. Bize yazık günah değil mi?” dedi.
Esnaf Ünal Mutlu (36) ise, “Sitemizde birinci seviyede hırsızlık var. Arabamızı koyuyoruz ama ne depomuzda mazotumuz kalıyor, ne akümüz kalıyor ne de başka bir şey. Dükkanın önüne malzeme koyup gidemiyoruz. Hepsini götürüyorlar” şeklinde konuştu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021