Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Polisten Önce Kaçtı, Sonra Görmedim Dedi

Polisten Önce Kaçtı, Sonra Görmedim Dedi

A - +

Aksaray Haberleri - 12.10.2014 - 16:45

Polisten Önce Kaçtı, Sonra Görmedim Dedi

Polisten Önce Kaçtı, Sonra Görmedim Dedi

Aksaray’da polisin dur ihtarına uymayan otomobil sürücüsü polisle yaşanan kovalamaca sonunda yakalandı. Gözaltına alınan sürücü dur ihtarını duymadığını ve polisleri görmediğini söyleyerek kendini savundu.

Olay, Nakkaş Mahallesi Nakkaş Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri, durumundan şüphelendiği otomobili durdurmak için megafonla dur ihtarında bulundu. Sürücünün dur ihtarına uymayarak kaçmaya başlaması üzerine kovalamaca başladı. Polis ile sürücü arasında yaşanan kovalamaca Cumhuriyet Bulvarı, E-90 Karayolu ve Nakkaş Mahallesi bölgelerinde bir süre devam etti. Yaklaşık yarım saat süren kovalamacanın ardından otomobil Nakkaş Caddesi girişinde durduruldu. Araçtan indirilerek etkisiz hale getirilen sürücünün üzerinde ve araçta arama yaptı.

Yapılan sorgulamanın ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen araç sürücüsü, o kadar kovalamacanın ardından dur ihtarını duymadığını ve polisleri görmediğini söyleyerek kendini savundu.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021