Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Park Pastanesinde çevre düzenlemesi yapılıyor

Park Pastanesinde çevre düzenlemesi yapılıyor

A - +

Aksaray Haberleri - 19.08.2014 - 17:44

PARK PASTANESİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

PARK PASTANESİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, verdiği sözleri tutuyor. Seçim öncesinde emeklilerden gelen istek üzerine onların dinlenebileceği lokal tarzı ferah bir ortam oluşturacağı sözünü veren Başkan Yazgı, bu sözü üzerine Ulucami bahçesinde bulunan park pastanesini emeklilerin hizmetine tahsis ediyor.

Ulucami bahçesi içerisinde yer alan park pastanesinin emekli localine dönüşecek ilk adım geçtiğimiz günlerde atılmıştı. Boşaltılan sosyal tesis alanında ekipler çalışmalara start verdi. Bu kapsamda Aksaray Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, tesis bahçesinde çevre düzenlemesi yapmaya başladı. Tesis de oturma alanları yeniden düzenlenirken yıpranmış zemin yapılar yeniden dizayn edildi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın, talimatları çerçevesinden yürütülen çalışmaların önümüzde günlerde tamamlanması bekleniyor. Başkan Yazgı, tesisi emeklilerin dinlenip, kullanabileceği bir alana dönüşeceklerini söyleyerek “Şehrimizde emeklilerin kullandığı ve dinlenebileceği henüz bir ortam yok. Seçim öncesinde, bize bu yönde çok talep gelmişti ve bizde söz vermiştik. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz inşallah. Eskiden pastane olarak kullanılan alanı emekli lokali olarak Aksaraylı halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021