Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Özel İdare İşçileri kasıtlı mı huzursuz ediliyor?

Özel İdare İşçileri kasıtlı mı huzursuz ediliyor?

A - +

Aksaray Haberleri - 25.08.2014 - 19:50

Özel İdare İşçileri kasıtlı mı huzursuz ediliyor?

Özel İdare İşçileri kasıtlı mı huzursuz ediliyor?

MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, İl Özel İdaresi’nde bir süre önce yaşanan ama şimdilik ara verildiği iddia edilen işçi ve memur sürgünlerine tepki göstererek; “eş, dost, akraba, yandaşa yer mi açılmak isteniyor” diye sordu.
Özel İdare İşçileri kasıtlı mı huzursuz ediliyor?
Aksaray İl Özel İdaresi’nde yaşanan işçi ve memur sürgünlerine MHP İl Başkanı Ayhan Erel’den tepki geldi.
İl Özel İdaresi’nde çalışanların mutsuz ve huzursuz olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Ayhan EREL yaptığı açıklamada “ İl Özel İdaresinde uzun yıllardır fedakarca bulunduğu birime hizmet eden bilgisi, becerisi ve liyakati ile verilen her görevi yapan 4 şube müdürü ile birlikte bir o kadar da bayan memurların ve işçilerin görev yerlerinin değiştirilmesi, görevlerinden alınması, çalışma barış ve huzuruna balta vurmuş olup, diğer çalışanların moral ve motivasyonunu olumsuz yönde etkilemiştir. Yapılan değişiklikler ve atamalarda İl Genel Meclisi üyelerinden hiç birinin haberdar olmaması da düşündürücüdür.
Bazı eş ve ahbap yakınlarına makam ve yer açmak için yapılan bu tasarruflar kamuoyunda tepkiyle karşılanmıştır.
Son 2 bayramdır işçilerle bayramlaşma bile yapılmaması, işçilere kantinde verilen yemeklerin kalitesiz ve çok fahiş fiyatla sunulması, çalışanların çalışma şevk ve arzusunu olumsuz yönde etkilediği gibi idare yöneticilerinin emeğe vermediği değeri ortaya koyması açısından kayda değerdir. Bilgi beceri birikimi ile bulunduğu mevkileri hak eden çalışanlara yapılan bu zulümden vazgeçilerek herkese hak ettiği mevki ve makamın verilmesi olumsuzlukları ortadan kaldıracaktır. Emeğin kutsal olduğu bilincine varılması temennisi ile yapılan yanlışlıkların bir an önce giderilmesi kurum ve Aksaray’ımızın menfaatine olacağı aşikardır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021