Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Siyaset » Ortaköy’de Cumhurbaşkanı Seçimine Yönelik Seminer Verildi

Ortaköy’de Cumhurbaşkanı Seçimine Yönelik Seminer Verildi

A - +

Siyaset - 06.08.2014 - 7:08

Aksaray'ın Ortaköy İlçe Seçim Kurulu Başkanı Cemil Kotuk, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanı seçimi öncesi, görev alacak sandık görevlilerine eğitim semineri verdi.

Aksaray’ın Ortaköy İlçe Seçim Kurulu Başkanı Cemil Kotuk, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanı seçimi öncesi, görev alacak sandık görevlilerine eğitim semineri verdi.

Aksaray’ın Ortaköy İlçe Seçim Kurulu Başkanı Cemil Kotuk, 10 Ağustos Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı seçimi öncesi, görev alacak sandık görevlilerine eğitim semineri verdi.

Seçim torbalarının dağıtımı ve tesliminden sonra İlçe Seçim Kurulu Müdürlüğü tarafından
Kültür Merkezi’nde verilen eğitim seminerine, Ortaköy ve köylerinde görevlendirilecek kurul başkanları ve sandık görevlileri katıld. Ortaköy Seçim Kurulu Başkanı Cemil Kotuk başkanlığında yapılan toplantıda, seçimin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yapılabilmesi için yapılacak iş ve işlemler anlatıldı. Eğitimin ardından seminere katılan sandık kurulu başkanları ile sandık görevlilerinin soruları cevaplandırıldı.

Seçimlerin ikinci tura kalması durumunda sandık başkanları, yeni seçim torbalarını 21 Ağustos’ta alacak.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021