Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Spor » Nazilli’de yeni sezon hazırlıkları

Nazilli’de yeni sezon hazırlıkları

A - +

Spor - 06.06.2013 - 21:18

Nazilli’de yeni sezon hazırlıkları

Nazilli'de yeni sezon hazırlıklarıNazilli’de yeni sezon hazırlıklarıBugün 20:14 PerşembeKulüp Başkanı Hilmi Volaka, yaptığı açıklamada, yeni sezon için Teknik Direktör Armağan Turhan ile anlaştıklarını belirtti.

Genel kurulu beklediklerini ifade eden Volaka, “Geçen sezon hedefimize ulaşamadık. Play-off maçlarında başarılı olamadık. Ama bu yeni sezonda böyle olmayacak. İşi baştan sıkı tutacağız. Yeni sezona güçlü bir kadro ile başlayacağız. Yeni Teknik Direktörümüz Armağan Turhan, kendi ekibiyle çalışmalarını sürdürecek. Hocamızın direktifleri doğrultusunda ilk olarak iç transfer çalışmalarını tamamlayacağız. Çekirdek kadromuzu koruyarak, takviye edilmesi gereken bölgeler için teknik heyetimizin istekleri doğrultusunda transferler yapacağız” dedi.

Başkan Volaka, Nazilli Belediyespor Olağan Genel Kurulu’nin 11 Haziran Salı günü, kulüp tesislerinde yapılacağını hatırlattı.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021