Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » MHP nin Aday Adayları çoğalıyor

MHP nin Aday Adayları çoğalıyor

A - +

Aksaray Haberleri - 01.09.2014 - 19:08

 MHP de şu ana kadar aday adaylığı niyeti olduğuna kesin gözüyle bakılan isim sayısının 12 i buldu

MHP de şu ana kadar aday adaylığı niyeti olduğuna kesin gözüyle bakılan isim sayısının 12 i buldu

MHP nin geçtiğimiz yerel seçimlerde aldığı 65 bin oy vekillik düşünenlerin iştahını kabartıyor. MHP de vekillik düşünenlerin isimleri yavaş yavaş gündeme düşmeye başlarken, genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçlarını kimse dikkate almıyor.
65 bin oy ağızları sulandırıyor
Yerel Seçim ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin ardından siyasetle uğraşanlar hızlı biçimde genel seçim hazırlıklarına başladılar. Genel Seçimlere 1 yıl kalmasına karşın partilerde aday adaylığı yarışı Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ardından bir anda ivme kazandı. Aksaray’da 1 milletvekili çıkarma hesabı içerisinde olan MHP de aday adaylığı yarışının bir anda hız kazandığı partilerden birisi.
Geçtiğimiz günlerde Aksaray’da kazanılan belediyeleri ziyarete gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin etrafında görünen ve sık sık poz veren aday adayı isimler gerek sosyal medyayı, gerek yazılı ve görsel medyayı daha fazla kullanarak niyetlerini hissettirmeye başladılar. MHP de şu ana kadar aday adaylığı niyeti olduğuna kesin gözüyle bakılan isim sayısının 12 i bulduğu, bu sayının önümüzdeki günlerde daha da artabileceği konuşuluyor.
MHP de 2015 Seçimleri için aday adaylığı düşünen isimler ise şöyle dillendiriliyor: Levent Bozkurt, İlhan Mercan, Osman Ertuğrul, Rıfkı Karabatak, Kürşat Eser, Ziya Kılıç, Zehra Çağdaş, Tuğrul Karacaer, Kılıçaslan Ekin, Kemal Yenice, Ramazan Kaşlı, Ramazan Çöl.
Lakin bu milletvekilliği seçimlerinde Aksaray’da yapılacak olan milletvekili listesinde Levent Bozkurt, Ziya Kılıç ve İlhan Mercan isimleriyle seçime girildiği takdirde Aksaray’daki MHP’nin oy oranının artacağı ve bu isimlerin hiç yıpranmamış olması ile milletvekili olarak temsil sayısının daha yüksek olacağı ise kulisler arasında yer alan haberler içinde.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021