Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » MHP Kongreye gidiyor

MHP Kongreye gidiyor

A - +

Aksaray Haberleri - 18.10.2014 - 22:27

MHP de kongre önümüzdeki ay olabilir

MHP de kongre önümüzdeki ay olabilir

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan MHP Genel Merkez Kampı’nda kongre kararı alındığı öğrenilirken, Aksaray İlçe ve İl Kongresi’nin de Kasım Ayı’nda yapılabileceği öğrenildi.
MHP de kongre önümüzdeki ay olabilir
Genel Seçimlerin Nisan Ayı’na çekilme olasılığının güçlenmesi, MHP nin de kongre sürecini öne almasına neden oldu.
Geçtiğimiz hafta sonu Kızılcahamam’da yapılan. Milletvekilleri ve MYK Üyeleri’nin katıldığı kampta illerde kongre yapılması kararının çıktığı öğrenilirken; MHP Genel Merkezi tarafından alınan kongre kararının neticesinde Aksaray’da da Kongrelerin 17 Kasım’da başlayacağı bilgisi edinildi.
Edinilen bilgide Genel Merkezin Aralık Ayı sonuna kadar ilçe ve Merkez İlçe Kongreleri’nin, Şubat Ayı sonuna kadar ise İl Kongreleri’nin bitirilmesi kararına karşın genel seçimlerin öne alınacak olması nedeniyle Aksaray’da seçim çalışmalarına daha yoğun zaman ayırabilmek nedeniyle Kasım Ayı sonuna kadar ilçe ve Merkez İlçe Kongresi’nin bitirilmesi, Aralık ayı içerisinde ise İl Kongresi’nin yapılması yönünde ağırlıklı görüş oluştuğu öğrenildi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021