Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » MHP İl Başkanı Erel’den TEŞEKKÜR

MHP İl Başkanı Erel’den TEŞEKKÜR

A - +

Aksaray Haberleri - 22.08.2014 - 12:22

MHP İl Başkanı Erel’den TEŞEKKÜR

MHP İl Başkanı Erel’den TEŞEKKÜR


MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Aksaray ziyareti sırasında partililerin ve vatandaşların gösterdiği yakın ilgiden dolayı tüm Aksaraylılara teşekkür etti.
MHP İl Başkanı Erel’den TEŞEKKÜR
Perşembe günü MHP nin Belediye Başkanlığı kazandığı İlçe ve Kasabaları ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ziyaretleri sırasında büyük ilgi ve alaka gördü.
Genel Başkanı Bahçeli’ye gösterilen ilgi ve lakadan dolayı bir teşekkür mesajı yayınlayan MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel şunları söyledi:
“Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin Ortaköy İlçemiz ile Bağlıkaya, Gülpınar, Selime ve Ihlara Beldelerimizi ziyareti esnasında Sayın Genel Başkanımıza, Partimize candan samimi çok yakın ilgi alaka gösteren Genel Başkanımızı bağrına basan çok değerli hemşehrilerimize, çok güzel karşılama törenleri hazırlayan Belediye Başkanlarımıza, meclis üyelerimize, İl Genel Meclisi üyelerimize, İl, İlçe, Belde , Köye teşkilatlarımızın bu gün ve daha önceki dönemlerde her kademede görev yapmış çok değerli dava arkadaşlarıma, Jandarma ve Emniyet teşkilatlarımızın her kademesinde fedakarca görev yapan Emniyet ve Jandarma mensuplarına, muhtarlara, haber yetiştirme çaba sevdasında olan yerel ve ulusal basın mensuplarına Partim ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Aksaraylılar adına, İlimizi şereflendiren, programda olmamasına rağmen çok büyük bir nezaket göstererek düğün, nişan merasimlerine katılan yol güzergahında bulunan köy ve beldelerimizde durarak halkımızı kucaklayan, Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiye , başta Gn.Başkan yardımcımız Şefkat Çetin olmak üzere Başkanlık Divanına, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey’e Milletvekillerimize , başta Turan Yaldır Bey olmak üzere MYK üyelerimize, milletvekili aday ve aday adaylarımıza çevre illerden gelen İl ve İlçe başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021