Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » MHP Hastane İhalesi’ni sordu

MHP Hastane İhalesi’ni sordu

A - +

Aksaray Haberleri - 20.08.2014 - 15:17

MHP Hastane İhalesi’ni sordu

MHP Hastane İhalesi’ni sordu


AKP liler tarafından yapılacağı belirtilen, ancak programdan tamamiyle çıkartıldığı iddia edilen 400 Yataklı Bölge Hastanesi’nin akıbetini MHP de sordu. MHP İl Başkanı Erel yetkililerden ve AKP lilerden net açıklama beklediklerini söyledi.
MHP Hastane İhalesi’ni sordu
Yakın zamanda önce ihalesi iptal edilen daha sonra yatırım programından tamamıyla çıkarıldığı iddia edilen 400 Yataklı Bölge Hastanesi ile ilgili AKP li vekil ve yetkililer halen yapılacağı şeklinde doğru olmayan siyasi beyanlar verirken, MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel’de AKP liler ve yetkililere gerçeğin ne olduğunu sordu.
400 Yataklı Bölge Hastanesi ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan MHP Aksaray İl Başkanı Ayhan Erel, yaptıkları araştırmada 400 Yataklı Belge Hastanesi Yatırım Programı ile ilgili hiçbir bilgiye ulaşamadıklarını, ancak AKP li vekillerin yerel gazetelerde bunun tam tersi yönde beyanlar verdiklerini belirterek şunları söyledi:
“MHP Aksaray İl Başkanı Av. Ayhan EREL yaptığı yazılı basın açıklamasında, Aksaray Milletvekillerimiz Sn Ali Rıza Alaboyun Beyefendi ile Sn İlknur İnceöz Hanımefendi bir yerel gazeteye yaptıkları açıklamalarda “ Aksaray Merkez 400 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi ihalenin yapıldığını ancak, netice alınamadığı, projenin devam ettiğini” beyan ettiler. Bilgilendirmeleri için teşekkür etmekle birlikte, araştırdığım kadarı ile Kamu İhale Bülteninde Aksaray Yeni Devlet Hastanesi ile ilgili bir duyuya rastlayamadık. Bu ihale ilanı hangi yayın organında ne zaman yapılmış, ihale ne zaman nerede gerçekleşmiş bu konularla birlikte, ikinci ihalenin ne zaman nerde yapılacağı konusunda kamuoyunu bilgilendirirlerse kendilerine şükranlarımızı sunarız. Biz MHP olarak Aksaray için yapılacak her hizmetin, her yatırımın yanındayız, yapanlara minnettar kalırız. Ancak vaat ve taahhüt edilenlerin de takipçisi olacağımızı zaman zaman bunları hatırlatacağımızı saygı ile kamuoyuna saygı ile duyururuz.”.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021