Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » MHP de Kongre Süreci başladı

MHP de Kongre Süreci başladı

A - +

Aksaray Haberleri - 31.10.2014 - 18:29

MHP de Kongre Süreci başladı

MHP de Kongre Süreci başladı

İlçe ve İl Kongrelerini yapacak olan MHP de kongre tarihi şekillendi. 17 Kasım’da başlayacak süreçte Güzelyurt Kongresi ile 22 Kasım’da start verilecek.
MHP de Kongre Süreci başladı
MHP Aksaray İl ve İlçe Kongreleri için süreç 17 Ekim’de başlayacak. Kongreler 22 Ekim’de Güzelyurt Kongresi ile başlayacak Kasım ayı içerisinde Merkez dahil ilçe kongreleri bitirilecek.
MHP de Güzelyurt ile başlayacak olan İlçe Kongreleri için haftada 2, bazı ilçeler içinse haftada 3 kongre yapılması bekleniyor. Merkez İlçe Kongresi de büyük olasılıkla Aralık Ayı’nın ilk haftası içerisinde tamamlanmış olacak. Halen Merkez İlçe Başkanlığı’nı yürüten Av. Ferit Köse’nin tekrar aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, MHP de parti içi muhalefetin Merkez İlçe’ye aday çıkarıp çıkarmayacağı merakla bekleniyor.

Aksaray MHP de en çekişmeli geçmesi beklenen kongre ise il kongresi. Ayhan Erel’in yeniden aday olmasına kesin gözüyle bakılan İl Kongresi’nde muhalefetin aday çıkarıp çıkarmayacağını İlçe Kongreleri’nde alınacak sonuçların belirlemesine kesin gözüyle bakılıyor. MHP İl Kongresi’nin de Ocak Ayı’nın ilk yarısında yapılması planlanıyor.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021