Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Kurşun Genç Kızın Kafasını Sıyırdı

Kurşun Genç Kızın Kafasını Sıyırdı

A - +

Aksaray Haberleri - 24.08.2014 - 11:46

Maganda Kurşunu Genç Kızın Kafasını Sıyırdı

Maganda Kurşunu Genç Kızın Kafasını Sıyırdı

Aksaray’da düğün evinde atılan silahtan çıkan maganda kurşunu 17 yaşındaki genç kızın kafasını sıyırarak yaralanmasına neden oldu.

Olay, Yeni Sanayi Mahallesi 95. Cadde 3 Nolu evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yurtdışında yaşayan Bozkurt ailesi yakınlarını ziyaret etmek için mahalleye geldi. Bahçede oturdukları sırada karşı evde yapılan düğünden sıkılan maganda kurşunu 17 yaşındaki Yasemin Bozkurt’un kafasına isabet etti. Kurşun Bozkurt’un kafasını sıyırıp geçerken, yaralanan Bozkurt ailesi tarafından özel bir hastaneye götürüldü. Burada tedavi altına alınan Bozkurt büyük tehlike atlatırken, kafasına yapılan pansumanın ardından taburcu edildi.

Olayı anlatan baba Hadi Bozkurt (42), “Biz bahçede oturuyorduk. Bir anda çocuğum bağırdı. Biz de telaşla ne olduğunu şaşırdık. Karşı tarafta yapılan düğünden atılan kurşun kızımın kafasını sıyırmış geçmiş Allah’a şükür. Karşı evde düğün vardı zaten. Daha önce havai fişek atmışlardı. Daha sonra oğlum silah attıklarını söyledi. Ben de Türkiye’de normal dedim” dedi.

Olay mahalline giden polis geniş çaplı araştırma yaparken, evde yapılan aramada mermi çekirdekleri bulundu. Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından incelemeler yapılırken, soruşturma sürüyor.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021