Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Kuaförler Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Kuaförler Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

A - +

Aksaray Haberleri - 24.09.2014 - 14:16

Kuaförler Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Kuaförler Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Aksaray Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan, yaptığı görüşmede kendi meslek kollarında yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Oda Başkanı Doğan, meslektaşlarının isteklerini Başkan Yazgı’ya iletti.
Başkan Yazgı ise, Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Doğan ile üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Bizler Aksaray Belediyesi olarak sivil toplum örgütlerinin hepsine eşit mesafedeyiz. Tabi ki, sivil Toplum kuruluşlarının görüş ve önerileri bizim için önemlidir. Farklı fikir ve düşüncelere de açık olduğumuzu zaten her platformda belirtiyorum. Meslek kolunuzu ilgilendiren yenilik, hizmet konusunda bizden yardım talebiniz varsa biz yardım etmeye hazırız” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021