Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Judocular Gelecek için ümit verdi

Judocular Gelecek için ümit verdi

A - +

Aksaray Haberleri - 28.08.2014 - 12:32

“BELEDİYE SPORLU JUDOCULAR GELECEK İÇİN ÜMİT VERDİ”

“BELEDİYE SPORLU JUDOCULAR GELECEK İÇİN ÜMİT VERDİ”

68 Aksaray Belediye Spor Kulübü Judo takımı, Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında Sakarya’da düzenlenen Valilik Kupası Uluslar arası Judo Turnuvasına katıldı. Belediye Sporlu Judocular Turnuvada 2 birincilik, 1 üçüncülük ve 2 beşincilik elde ederek gelecek için ümit vaat ettiler.

Judo Antrenörü Muzaffer Uluçam 68 Aksaray Belediye Spor Kulübü olarak sadece minikler kategorisinde turnuvaya katıldıklarını belirterek şunları söyledi

“Sakarya’da 4. düzenlenen Uluslararası Judo Turnuvası yüksek katılımla gerçekleşti. Azerbaycan’dan 3 takım ve Özbekistan’ın yanı sıra Türkiye’den 40’a yakın takım katıldı. Minikler, yıldızlar, ümitler ve veteranlar kategorisinde müsabakalar yapıldı.

68 Aksaray Belediye spor Kulübü olarak sadece minikler kategorisinde yarışmalara katıldık. Minikler kategorisine yaklaşık 400 sporcu iştirak etmiştir. Bütün kategorilerde ise toplam 1000 sporcu müsabakalara katılmıştır.

Sporcularımızın performansı gelecek için ümit vericidir. Güzel maçlar yaparak tecrübe kazandılar. Önümüzdeki maçlar için daha çok çalışarak şampiyon olacaklarının sinyallerini vermişlerdir.”

24 KG Betül İNCE 1. (Birinci)

+60 KG Ömer Faruk ULUÇAM 1. (Birinci)

44 KG Elif ASLIVAR 3. (Üçüncü)

32 KG Buse AĞIRBAŞ 5. (Beşinci)

36 KG Kübra ANAZ 5. (Beşinci)

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021