Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » İbrahim Ergin’den gazetemize ziyaret

İbrahim Ergin’den gazetemize ziyaret

A - +

Aksaray Haberleri - 26.09.2014 - 19:12

av. İbrahim Ergin den gazetemize ziyaret

av. İbrahim Ergin den gazetemize ziyaret

Avukat İbrahim Ergin ile AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Ahmet Varır Birlik Haber Gazetesini ziyaret etti. Milletvekili aday adaylığı kapsamında medya kuruluşlarını ziyaretlere devam eden Av İbrahim Ergin, Ahmet Varır ile birlikte Birlik Haber Gazetesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Milletvekilliği çalışmalarına durmaksızın devam ettiğini ifade eden Ergin “2011 yılındaki seçimler için yaklaşık bir yıl önce çalışmalara başlamıştık. O günden bu yana hiç durmadan, çalışmamıza ara vermeden devam ettik. Bugün de Birlik Haber Gazetesini ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Seçime kadar çalışmamızın ivmesini artırarak devam edeceğiz.Ak Parti Aksaray milletvekili aday adayı Avukat İbrahim Ergin genel seçim öncesi tüm aday adaylarının hizmette yarışmaları gerektiğinin altını çizdi.
Türkiye’nin ve Aksaray’ın Ak Parti hükümeti döneminde önemli gelişme kaydettiğini ifade eden Ergin, hedefinin Aksaray’ı daha iyi seviyeye getirecek projelere imza atmak olduğunu belirtti. Hizmette yarış anlayışı ile yola çıktığını belirten Ergin “Aksaray il olduğundan bu yana büyük gelişmelere imza attı, gerek sanayi, gerek kentleşme açısından İç Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olmayı başardı. Bu gelişme sebebiyle, Aksaray’ın il olmasından önce ve sonra görev almış, Aksaray’a hizmette bulunmuş herkese minnet, şükran ve takdirlerimi sunuyorum. Aksaray için atılan her adım, konulan her taş, hepimiz için büyük bir övünç kaynağı, iftihar vesilesidir.
Aksaray; konumu, sanayisi, tarımı ve insan potansiyeli ile harekete hazır, dinamik bir yapıya sahiptir. Aksaray’a duyduğumuz vefa bizi Aksaray ile özdeş hale getirmiş ve Aksaray’a hizmet etme noktasına taşımıştır. Milletvekilliğini bir meslekten çok halka hizmet aracı olarak görerek, Aksaray’ı İç Anadolu’nun hatta Türkiye’nin sayılı illerinden biri haline getirmek, gece-gündüz çalışmak için bu göreve talip oldum.” dedi. Tüm adayların hizmette yarış için bu yola çıkmaları gerektiğinin altını çizen Avukat İbrahim Ergin “Önümüzde ki dönemde Aksaray’ı ve ülkemizi güzel günler bekliyor. Bu hedefe ekip çalışmasıyla ulaşabiliriz. Ben ekip çalışmasının gerekliliğine inanan birisiyim.
Milletvekilliği makamını amaç değil hemşerilerime hizmet etmek uğruna bir araç olarak görüyorum. Eğer bu görev parti teşkilatımız ve genel merkezimiz tarafından bana verilirse Aksaray’ı hak ettiği noktaya getirmek için el birliği ile çalışacağız. Aksaray’ın yaşam kalitesini daha da yükseltmek için “hep birlikte daha iyiye, daha ileriye” gideceğiz.” dedi. Birlik Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Yaşar Sarıkaya ise ziyaretlerinden dolayı Ahmet Varır ve Av.İbrahim Ergin’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021