Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Gökçek “Proje Konusunda Her Zaman Aksaray’ı Destekleriz”

Gökçek “Proje Konusunda Her Zaman Aksaray’ı Destekleriz”

A - +

Aksaray Haberleri - 16.08.2014 - 17:48

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek “Proje Konusunda Her Zaman Aksaray’ı Destekleriz”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek “Proje Konusunda Her Zaman Aksaray’ı Destekleriz”

Ankara’da katıldığı bir toplantı sonrasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ziyaret eden Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ankara’da inşaatı halen süren Avrupa’nın en büyük Tema parkı olan Ankapark’ta incelemelerde bulundular.

Modern ve gelişen şehirlerde normal küçük parkalardan daha ziyada Temparkları tercih etmesi üzerine Konya ve Ankara’da yapılan Tema park projelerini incelemeye alan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, tema park projesiyle Avrupa’da birçok ödüle layık görülen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ziyaret etti. Avrupa Ödül Kazanan Kentler Birliği Başkanı aynı zamanda da Küresel Tasarım Kentleri Teşkilatı Başkanlığını da yürüten Melih Gökçek, kendisini ziyarete gelen Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı çok sıcak karşıladı.

Aksaray’ın son yıllarda daha hızlı gelişme kaydettiğini belirten Melih Gökçek, proje konusunda her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi ve Başkan Yazgı için “Aksaray’ın böyle genç, çalışkan, girişimci bir belediye başkanı olursa Aksaray hakikaten adına yakışır hizmetleri alacağına inanıyorum. Bunun yanı sıra Avrupa’da örnek gösterilen projelerimizle Aksaray’a her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isterim” diyerek destek mesajı verdi.

30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerinde Aksaray’ın oy oranına göre Türkiye derecesi elde ederek daha yakından takip edildiğini aktaran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Aksaray, hem komşumuz hemde aynı bölge insanı olarak kardeş şehirlerimiz arasındadır. Son yıllarda adından söz ettirmeyi başarıyor. En kısa zamanda hak ettiği yere gelecektir.” diye konuştu.

‘Aksaray’a prestij kazandıracak temapark benzeri projeleri hayata geçirmeyi planlıyoruz’ diyen Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ile beraber Avrupa’nın en büyük tema parkı Ankaparkı ziyaret edip incelemelerde bulundular. Ankapark’ta süren inşaat çalışmaları yerinde gören iki belediye başkanı, Ankapark ile beraber Ankara göz dolduran diğer sosyal tesis binalarını ve donatılarını incelediler.

Sıcak sohbet havasında geçen görüşmeler sonrasında, her iki Belediye Başkanı Yazgı ve Gökçek birbirlerine başarı dileklerinde bulundular.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021