Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Gıda Fuarına Katılım Yüksek Oldu

Gıda Fuarına Katılım Yüksek Oldu

A - +

Aksaray Haberleri - 11.09.2014 - 17:17

GIDA FUARINA İLİMİZDEN KATILIM YÜKSEK OLDU

GIDA FUARINA İLİMİZDEN KATILIM YÜKSEK OLDU

İstanbul Expo Center, CNREXPO Fuar merkezinde düzenlenen World Food Gıda ve 29. Düzenlenen Uluslararası Ambalaj, Paketleme, Gıda İşleme sistemleri fuarına ilimizden katılım yüksek oldu.

04-07 Eylül tarihleri arasında düzenlenen fuara katılım sağlayan Aksaraylı firmalar organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletirlerken, ATSO Başkanı Koçaş’a da şu ana kadar göstermiş olduğu duruşu ve enerjisini görev süresini bitene kadar göstermesi temennisinde bulundular.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini ve vatandaşları bir fuara daha katılım sağlamalarının haklı gururunu yaşadıklarını belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş ise yapmış olduğu açıklama da; “ Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok fuara katılımlar gerçekleştirdik.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun yol, mesafe düşünmeden üyelerimizin ihtiyaçlarına karşılık vereceğine inandığımız fuarlara katılımlar sağlayarak üyelerimizin alanlarında daha başarılı olmasını istedik. Bizler biliyoruz ki Fuarlar Ticarette büyümenin ve gelişmenin öncü aynalarıdır.

Firmalarımızın düzenlenen bu fuarlara katılımlar sağlayarak günümüz teknolojilerini ve markalarını yerinde görmeleri kendileri açısından son derece önemli bir durumdur. Bu bilinçle çıkmış olduğumuz yolda ATSO olarak fuarlar düzenlemeye ve ülkemizin her bir köşesinde düzenlenecek olan fuarlara katılımlar sağlamaya devam edeceğiz. Firmalarımızın yararına olacağını düşünerek organize edeceğimiz her bir fuara alanında uygun olan firmalarımızın daha fazla katılımlar sağlamalarını istiyor, katılım sağlayan üyelerimize ve vatandaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021