Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Etkinlikler » Geleneksel Gurbetçi Yemeği

Geleneksel Gurbetçi Yemeği

A - +

Etkinlikler - 03.08.2014 - 19:09

gurbetciyemegi

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 5 Ağustos Salı günü Zinciriye medresesinde gurbetçilerle akşam yemeğinde bir araya gelerek hasbıhal edecek

Avrupa’nın değişik ülkelerinde çalışan Aksaraylı gurbetçiler, Aksaray Belediyesinin düzenlemiş olduğu ve geleneksel hale gelen akşam yemeğinde bir araya gelecek.

Aksaray Belediyesi, 5 Ağustos 2014 Salı günü saat 20.00’da Zinciriye Medresesinde gurbetçi ailelerin onuruna bir akşam yemeği organizasyona hazırlanıyor. Avrupa ve değişik ülkelerden kalan gurbetçi ailelerin katılacağı programda Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, gurbetçileri dinleyecek ve belediye hizmeti noktasında onların beklentilerini soracak.

Önemli konuların ele alınacağı gece ile ilgili bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, “Gurbetçi hemşerilerimizin onuruna vereceğimiz yemek programına tüm gurbetçi ailelerimizi davet ediyorum” diyerek tüm gurbetçileri programa davet etti.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021