Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Firmalar satış yöntemleri eğitimine yoğun ilgi gösterdi

Firmalar satış yöntemleri eğitimine yoğun ilgi gösterdi

A - +

Aksaray Haberleri - 14.11.2014 - 12:29

FİRMALAR SATIŞ YÖNTEMLERİ EĞİTİMİNE YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

FİRMALAR SATIŞ YÖNTEMLERİ EĞİTİMİNE YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Ahiler Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığının iş birliği ile düzenlenen Kurumsal İklim Eğitimleri programı kapsamında ATSO Hizmet binasında gerçekleşen Satış Yöntemleri eğitimleri üyeler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Kasım ayında başlayan eğitimlere çalışanlar ve işverenlerin göstermiş olduğu ilgiyi takdirle karşılayan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da aylarca ilimizde eğitimlere katılımların az olduğunu bu tür eğitimlerin hem işverenlere hem de çalışanlara katma değerler kattığını dile getirdik. Türkiye’nin birçok bölgesinde bizim bu çalışmalarımız, etkinliklerimiz takdir toplarken vatandaşlarımız ve üyelerimiz için düzenlenen eğitimlere katılımların az olması bizleri son derece üzmüştür. Bizleri üzen bu problemi de gittiğimiz her yer de dile getirdik ve eğitim noktasında katılımların çok alt seviyelerde olduğunu beyan ettik. Bizim yapmış olduğumuz bu açıklamaların yerinde olduğunu şimdi rahatlıkla görebiliyoruz. Artık eğitimlerimize üyelerimiz ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu durum karşısında yaşadığımız üzüntüler artık yerini yavaş yavaş mutluluğa bırakmaktadır. Her zaman söylüyorum eğitimlerimiz ücretsiz olup işverenlere, çalışanlara, girişimci olmak isteyenlere büyük katma değerler katmaktadır. Bu yüzden Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının düzenlemiş olduğu eğitimlere katılımlar sağlanmasını üyelerimizden, vatandaşlarımızdan ve girişimci olmak isteyenlerden bekliyoruz” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021