Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Eskil; Biz Bize Yeteriz, Evde Kal Türkiyem

Eskil; Biz Bize Yeteriz, Evde Kal Türkiyem

A - +

Aksaray Haberleri - 22.04.2020 - 12:57

Eskil; Biz Bize Yeteriz, Evde Kal Türkiyem

Kapadokya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mahmut Eskil; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çağrısına ses vererek BİZ BİZE YETERİZ dedi.
Dünyayı olumsuz etkileyen Koronavirüse karşı ülkemiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan komutasında Sayın Sağlık Bakanımız Dr.Fahrettin Koca ve İç İşleri Bakanımız Sayın
Süleyman Soylu ile birlikte özverili ve etkili bir çalışma yapmaktadır. Hükümetimizin bu konuda çok samimi olduğu apaçık bir şekilde gösterilen çaba ortadadır. Yaşlı olan, ihtiyacı olan ve evlerinden çıkamayan vatandaşlarımıza devletimiz sorumluluk duygusu içinde yardımcı olmaktadır.Allahın izni ile devletimizin her noktaya ulaşabilecek gücü vardır.
Sağlık konusunda Avrupanın çok ilerisinde olduğumuz Hastanelerimizin yoğun bakım yatak sayıları avrupada 1.sırada olduğu bu dönemde tescillendi.Bu hizmetlerin devam edebilmesi için karınca misali safımız belli olsun diye eşim ile birlikte emekli maaşımızdan arttırdığımız bir miktar parayı Devletimize Cumhurbaşkanımıza hükümetimize destek amaçlı olarak Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu hesaba yatırarak safımızı belli ettik.
Bu gün 21 Nisan 2020 iki gün sonra 23 nisan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100.yılı ve Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı bu bayrama Ülke İçinde Sağlık Çalışanlarımız Korona Belası ile savaşırken Ülke dışında Suriyede Libyada askerlerimiz Hakkın bekası Devletimizin Bekası için çalışmaktadır.İnşallah Devletimiz bu belaların hepsini alt edecek güce sahiptir.
Devletimizin koymuş olduğu kurallara uyalım.
Evlerimizden çıkmayalım Allah’ın izni ile, İnşallah özlenen sağlıklı günler ülkemiz için çok yakındır.
EVDE KAL TÜRKİYEM

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021