Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Eczacılar odası yönetiminden başkan Yazgı’ya ziyaret

Eczacılar odası yönetiminden başkan Yazgı’ya ziyaret

A - +

Aksaray Haberleri - 02.09.2014 - 17:45

Eczacılar odası yönetiminden başkan Yazgı'ya ziyaret

Eczacılar odası yönetiminden başkan Yazgı’ya ziyaret

34. Bölge Aksaray Eczacılar Odası yönetim kurulu Başkanı Nazan Ulukuş Deniz ve yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.

Özel hastaneler çevresinde kurulması düşülen eczaneler konusunu görüşmek üzere oda yönetim kurulu ile birlikte Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret eden Eczacılar Odası Başkanı Nazan Ulukuş Deniz, odaya kayıtlı eczacıların isteklerini aktardı. Odası Başkanı Nazan Ulukuş Deniz, oda yönetiminin yürüttüğü faaliyetlerden de bahsetti.

Kendisini ziyarete gelen Oda Başkanı Nazan Ulukuş Deniz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Yazgı, Aksaray Belediyesinin; insanlara hizmet sunacak ve topluma fayda getirecek her türlü projede sivil toplum örgütü ile beraber çalışmaya hazır olduğunu dile getirdi. Başkan Yazgı, ‘Bizde istişaresiz iş olmaz’ diyerek istişarenin önemine değindi ve karşılıklı görüş alışverişten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021