Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » DSP, Pazar günü herkes sandiğa gitmeli

DSP, Pazar günü herkes sandiğa gitmeli

A - +

Aksaray Haberleri - 08.08.2014 - 13:49

İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı olması ülkemizin bütünlüğü için bir zarurettir

İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı olması ülkemizin bütünlüğü için bir zarurettir

DSP Aksaray Merkez ilçe başkanı İsmail Bozkurt; Ülkemizin akılcı, istikrarlı, ayağı yere sağlam basan, çatışmacı değil, uzlaşmacı bir yönetim anlayışı sürdürebilecek yeterlilikte, bilgiye ve iyi niyete sahip bir Cumhurbaşkanı’na ihtiyacı vardır.
Karar verirken insanın kendi geleceğini oylayacağını unutmaması gerekir Başbakan Anayasa’da karşılığı bulunmayan, kendince üretmiş olduğu bazı yetkileri cumhurbaşkanlığı makamına geldiğinde kullanacağını açıkca söylemekte ve aslında kafasındaki toplum modelini oluşturmak için bu makamı kullanacağını beyan etmektedir. Bu yüzdendir ki, büyük uzlaşı ve çaba sonucu ortaya çıkan Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu ismi bu ülke için bir fırsattır.
Uzlaşı kültürünü geliştirmek büyük bir özveridir. Bu özveride bulunan tüm siyasi parti temsilcilerine teşekkür ederim. Halkımızın 10 Ağustos’ta mutlaka sandığa gidip Sayın İhsanoğlu’na oylarını vermesini istiyoruz. Gazze’de kaybettiğimiz canlarımızı ve Azerbaycan’da şehit düşen askerleri rahmet ve hasretle bir kez daha anmak istiyorum.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021