Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Devlet Bahçeli Aksaray’da

Devlet Bahçeli Aksaray’da

A - +

Aksaray Haberleri - 21.08.2014 - 17:12

Devlet Bahçeli Aksaray'da

Devlet Bahçeli Aksaray’da


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı seçiminin bir sır yasa ile Anayasaya aykırı davranışlarla, anti demokratik uygulamalar ile önümüzdeki günleri değerlendirmek için bir örnek olacağını söyledi.

30 Mart seçimlerinde Aksaray’da seçimi kazanan ilçe ve beldeleri ziyaret etmek için Aksaray’a gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ortaköy Yol Kavşağı’nda partilileri tarafından karşılandı. Bahçeli, buradan merkeze bağlı Bağlıkaya beldesine geçerek, Belediye Başkanı Davut Çalışkan ile görüştü. Bahçeli bir süre görüştüğü Başkan Çalışkan’a seçimdeki başarısından dolayı teşekkür etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı konuşmada, “30 Mart seçimlerinden bugüne kadar MHP olarak gelenek haline dönüştürdüğümüz, vefa borcunu yerine getirme amacıyla Türkiye genelinde teşekkür gezileri yaptık. 2014 yılı Türk siyasi hayatında önemli bir yıl olarak görülmektedir. 30 Mart’ta seçimler yapıldı, 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve önümüzde bu 2 siyasi olayın tamamlayıcısı niteliğinde eğer erken seçim olmadığında 7 Haziran 2015’te de milletvekilliği seçimleri yapılacaktır. MHP olarak 30 Mart’ta ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde üzerimize düşeni yaptık. Şu anda 10 Ağustos’da Türkiye Cumhurbaşkanını seçti. Milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ancak bu seçimin nasıl geliştiğini, hangi şartlar altında ve ne kadar adil, ne kadar eşitlik içinde sürdürüldüğünü ülkemizde yaşayan her insanın dikkatle değerlendirmesinde yarar vardır. Düne kadar Cumhurbaşkanlarımız TBMM tarafından seçilmekteydi. Ama bundan böyle halkımız tarafından seçilecek. İlk defa halk tarafından yapılan bir seçim olmuştur. Bunun yasalarındaki eksiklikler, uygulamalardaki yanlışlıklar düzeltilerek geleceğe yönelik faaliyetler yaparsak bundan böyle de Cumhurbaşkanlığı Seçimi yapılacaktır. Bu seçim bir sır yasa ile anayasaya aykırı davranışlarla, anti demokratik uygulamalar ile önümüzdeki günleri değerlendirmek için bir örnek olacaktır” dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021