Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Dev Adam Belediye Spor’da

Dev Adam Belediye Spor’da

A - +

Aksaray Haberleri - 16.09.2014 - 16:13

DEV ADAM BELEDİYE SPOR’DA

DEV ADAM
BELEDİYE SPOR’DA

Belediye Spor ’un Basketbol takımına Adanaspor’dan Ferit Deniz transfer edilerek, 68 Aksaray Belediye Spor Basketbol kadrosuna güç katmaya hazırlanıyor.

Aksaray Belediye Spor, transfer ettiği Ferit Deniz’i Kulübün Baş Antrenörü Emin Süel, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya tanıttı.

Kulüp’ün Baş Antrenörü olan Emin Süel, Adana spordan transfer olan Ferit Deniz ile birlikte Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret ettiler. Aksaray Belediye Sporun yeni transferi Ferit Deniz, Başkan Haluk Şahin Yazgı ile yaptığı görüşmede Aksaray Belediye Spora transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Belediye sporumuzun başarısı için elimden gelen gayreti göstereceğim.” dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Belediye spor basketbol takımına “Yeni transfer olan Ferit kardeşime Aksaray’ımıza hoş geldiniz diyor ve kendisine başarılar diliyorum.”

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021