Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » Cumhur Tarihinde İlk Defa Başkanını Seçti

Cumhur Tarihinde İlk Defa Başkanını Seçti

A - +

Aksaray Haberleri - 11.08.2014 - 19:27

CUMHUR TARİHİNDE İLK DEFA BAŞKANINI SEÇTİ

CUMHUR TARİHİNDE İLK DEFA BAŞKANINI SEÇTİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) Başkanı Ahmet Koçaş, 10 Ağustos 2014 seçimlerinde milletin iradesi ile 12. Cumhurbaşkanlığı görevine seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı kutlama mesajı yayınladı.

Türkiye tarihi boyunca ilk kez milletimiz hür iradesiyle Cumhurbaşkanını seçerken 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kutlayan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “ Ülkemizin en üst makamı olan Cumhurbaşkanlığı makamına Türk Milletinin İradesi ile seçilen 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimlerin en büyük farkı milletimiz ülke tarihi boyunca ilk defa kendi Cumhurbaşkanını seçti. Türkiye artık yepyeni bir dönemi yaşamaktadır. Millet kendi belirlemiş olduğu insanları göreve getiriyor ve onlardan hizmet bekliyor. Dünya genelinde bir çok ülke bu sistemi uygularken ülkemiz de artık her alanda kendi iradesi ile belirlemiş olduğu görev adamlarını görmek istiyor.

Ülkemizin belirlemiş olduğu vizyon çerçevesinde yeni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizi temsilen gelmişi olduğu yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” Dedi.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021