Whatsapp Hattı0552 513 68 80

SON DAKİKA
Ana Sayfa » Aksaray Haberleri » CHP İl Başkanı Koşar, Aksaray sahipsiz…

CHP İl Başkanı Koşar, Aksaray sahipsiz…

A - +

Aksaray Haberleri - 18.10.2014 - 11:09

Aksaray sahipsiz

Aksaray sahipsiz

CHP Aksaray il başkanı Doğan Koşar yaptığı açıklamada; Aksaray’ımız Türkiye’nin çok önemli bir coğrafi noktasında hizmete susamış bir kent olarak devletin ve belediyenin hizmetlerini bekliyor.
SU BEKLİYOR, 7 SEÇİMDİR SÖZÜ VERİLEN TREN YOLUNU HALA BEKLİYOR, BÖLGE HASTANESİ BEKLİYOR, HAVA ALANI BEKLİYOR, TIP FAKÜLTESİ BEKLİYOR, ÖZELLİKLE HASANDAĞI TURİZMİNE YATIRIM BEKLİYOR, KENTSEL DÖNÜŞÜM BEKLİYOR, OTOPARK BEKLİYOR.
Aksaray sahipsiz………….
Bu beklentiler arasında 2015 yılında kroner anjiyografi tetkikinin Sağlık Bakanlığı’nın programına girdiği sayın Valimizin, AKP Milletvekillerinin, Belediye başkanımızın, AKP il başkanının fotoğraflarının bulunduğu bir hazırlanmış haber ile duyuruluyor. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Ancak bunu sadece fotoğrafı olmayan kamu hastaneleri birliği başkanı sayın Önkoç’un duyurması yeterli idi. Hizmete susamış bir kent olup, ciddi yatırımlar yapılmayınca böyle sıradan devlet hizmetlerini sahiplenme duygusu öne çıkıyor. Aksaray yukarıdaki ciddi hizmetleri bekliyor.
Aksaray Belediye Başkanı sayın Haluk Şahin Yazgı’dan verdiği sözlerin yatırım takvimini bekliyoruz. Hangi yıllarda hangi yatırımlar yapılacak. Aksaray halkının bunu bilmesi hakkıdır.
Yakınlarda Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu Aksaray’a geldi. Ticaret borsası Başkanı sayın Özkök kürsüde konuşma yapıyor. Salonda, Sayın valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanı’mız var. Aksaray’ın su sorununun Sayın Başbakan Davutoğlu ile görüşülmesini Sn.Hisarcıklıoğlu’ndan rica ediyor. Çünkü Aksaray sahipsiz. Bu nedenle Sn Hisarcıklıoğlu’ndan medet umuyoruz.
AKP, altı seçimdir aldığı yüksek oylara karşılık Türkiye’ye bir bakan, AKP’ye grup başkan vekili yetiştirememiştir. Karar organlarında yer alamayınca hizmeti de getirememiştir. Bu anlamda sahipsizdir. Erişebilirlik endeksine göre 74. il dir. Belirttiğimiz konuda değerlendirme zamanı da gelmiştir ve geçmektedir. Belki de erkene alınacak seçimler bunun değerlendirme yeri olacaktır. Kamuoyuna saygı ile sunarız.

Aksaray'ın Altın Markaları

Birlik Haber Gazetesi öne çıkan Aksaray firmalarını ağırlıyor.

marka
marka
marka
marka
Reklam Bilgi0552 513 68 80 E-Postabirlikhaber@hotmail.com

BirlikHaber Güncel Haber Akışı

SON DAKİKA

Yasal Uyarı : Kaynak gösterilerek dahi abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz... Birlik Haber Gazetesi - Tüm Hakları Saklıdır - 2021